A Magtár Kft. stabil háttérrel rendelkező, 30 éve a piacon lévő, kiváló minőségű mezőgazdasági gépek értékesítésével, szervizével, alkatrészellátásával és öntözéstechnikával foglalkozó cég.

Bővülő csapatunkba várunk az alábbi pozíciókra kollégákat.
Jelentkezését emailben várjuk:

 miko.sandor[kukac]magtarkft.hu Email írása

ÖNTÖZÉSI MÉRNÖK

Feladatok:

  • Öntözési üzletág napi feladataiban való részvétel
  • Meglévő és új partnerek felkeresése
  • Üzletkötés
  • Beszállítókkal történő kapcsolattartás
  • Vállalatirányítási rendszerben való dokumentálás
  • Beszerzések koordinálása
  • Szervizcsapat támogatása
  • Értékesítő kollégák segítése
  • Iroda által kínált termékek kiváló műszaki ismerete

Elvárások:

  • Magabiztos angol kommunikációs készség
  • Műszaki irányú végzettség, mérnöki előnyben részesített
  • Önálló munkavégzés
  • Microsoft Office termékcsalád ismerete
  • B kategóriás jogosítvány
  • Szolnok vagy vonzáskörzete lakóhely előny

Amit biztosítunk:

  • 30 éve a piacon lévő cég stabil háttere
  • folyamatos képzés
  • versenyképes bérezés
  • céges autó
  • laptop
  • mobiltelefon

Munkavégzés helye:

Szolnok

Jelentkezés: kovesdi.adam[kukac]magtarkft.hu Email írása

TERÜLETI KÉPVISELŐ
JÁSZ-NAGYKUN SZOLNOK, HEVES, NÓGRÁD, PEST MEGYE

Elvárások:

  • műszaki vagy agrár végzettség
  • mobilitás
  • számítógépes ismeretek
  • lelkiismeretes precíz munkavégzés
  • kereskedelmi gyakorlat előny

  • laptop

rugalmas, a megjelölt megyékben

Jelentkezés: kovesdi.sandor[kukac]magtarkft.hu Email írása

SZERVIZSZERELŐ

Feladatok:

  • Mezőgazdasági erő és munkagépekre szervizelése vállalat saját telephelyén, illetve partnereknél
  • Hibakeresés, hibafeltárás, diagnosztika
  • Mechanikai, hidraulikai, elektromos rendszerek javítása, szerelése
  • Garanciális szerviz ellátása

Elvárások:

  • Gyakorlati tapasztalat mezőgazdasági gépek szervizelésben
  • Mezőgazdasági gépek ismerete
  • Gyakorlati tapasztalatok elektromos rendszerek javításában
  • Diagnosztikai tapasztalat
  • Alapfokú gyengeáramú villamossági ismeretek
  • Alapfokú, műszaki angol nyelvtudás (minimum a beszerelési utasítások, szoftverek és kézikönyvek önálló értelmezése angol nyelven)
  • Önállóság a tanulásban, munkaszervezésben

  • versenyképes juttatási csomag
  • caffeteria juttatási csomag
  • több mint 30 éve a piacon lévő cég stabil háttere
  • szervizautó, laptop, mobiltelefon, szerszámok, műszerek

Jelentkezés: miko.sandor[kukac]magtarkft.hu Email írása